Dnešní datum: 10. 12. 2018

RohKřesťanské vánoce

RohFarní pouť k bl. Jakubu Kernovi - 23.6.2018

téma Vydáno dne 17. 05. 2018 (251 přečtení)

Zveme opět na naši červnovou farní pouť. V sobotu 23. června 2018 navštívíme premonstrátský klášter v Gerasu, kde uctíme bl. Jakuba Kerna a připomeneme si 20. výročí jeho blahořečení. Budeme si moci prohlédnout živý fungující klášter, navštívit klášterní prodejnu a podívat se na obdivuhodnou bylinnou zahradu. Poté si podle počasí budeme moci oddechnout v krásné přírodě Přírodního parkuve správě kláštera, kde bude také možnost si zakoupit něco k jídlu. Potom ještě popojedeme k blízkému bývalému klášteru sester premonstrátek v Perneggu. Jsou to všechno nejen významné církevní památky, ale především živá místa duchovního života, modlitby a hlásání evangelia.