Dnešní datum: 21. 10. 2017

Napsal: kacetl@atlas.cz
Dne: 04.12.2005 , 11:07 hod

Text zprávy:

Teprve teď jsem objevil stránky loucké farnosti. Musím pochválit - jsou moc pěkné. Spousta zajímavých informací. Zejména ta historie zpracovaná sl. Tlapákovou - objevné čtení. Zdravím bratry premonstráty a přeji hodně zdaru! Jirka
Napsal: marian.husek@seznam.cz
Dne: 13.11.2005 , 00:11 hod

Text zprávy:

zdravím s.e.l.f.a. To víš, nic není dokonalé. Pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych těm informacím dal lepší řád. Tak to je když to je prakticky všechno na mě. Ale třeba, když mě k tomu trochu dokopají i jiní, tak to nějak vylepším. Zatím se měj a přeji dobrou noc.
Dne: 12.11.2005 , 18:10 hod

Text zprávy:

huh další edit:-) : už jsem to našel ale asi by bylo lepší to dát do pořadu bohoslužeb než do seznam rubrik-pořad bohoslužeb-bohoslužby a jine informace. nevim no ale ten edit by se mi teď u mých příspěvků hodil. prosím administratora o odstranění mých příspěvku. ok ok mam v těchto stránkách chaos....... a jak na to tak koukááám ono je to na 2 místech. na jednom je jen louka a na druhým vše i s nedělí v louce. no jsem lamka. asi nemam talent na hledání informací. omlouvám se za spam.
Dne: 12.11.2005 , 18:02 hod

Text zprávy:

a ješte drobnost:-) postradam tu na foru možnost edit a delete:-) EDIT:jsem ze Šatova:-)
Dne: 12.11.2005 , 18:01 hod

Text zprávy:

Zdravím:-) Pořád postrádám přehled bohoslužeb pro dědiny kolem:-) jsem hlava děravá a zapomněl jsem, na kdy zítra do kostela:-(
Napsal: marian.husek@seznam.cz
Dne: 26.10.2005 , 22:49 hod

Text zprávy:

Tak jsme v neděli měli velmi pěkný duchovní a umělecký pořad o sv. Františkovi. Všichni co se zúčastnili byli velmi spokojeni a povzbuzeni. Škoda jen, že přišlo tak málo lidí (něco málo přes 30). Člověk pak přemýšlí, jestli se vyplatí takové věci organizovat. Ale asi přece jen ano. Jen je mi líto, že mnozí přišli o takový krásný zážitek. Marian
Dne: 19.06.2005 , 09:04 hod

Text zprávy: