Dnešní datum: 23. 05. 2017

Napsal: jirickovi@tiscali.cz1
Dne: 25.03.2013 , 10:57 hod

Text zprávy:

Letos jsem šel poprvé noční pouť Kopeček-Hostýn.Noc byla křásná,plná hvězd,v Bystřici ráno zpíval kos,cesta lesem po ledu velmi zrádná.Šel jsem se ženou a nechápal,proč všichni tak spěchají..Tohle má být pouť?Byl jsem na Elbrusu,Tatry zdolávám v pohodě,je mi 53let,a tak jsme šli sami,modlili se růženec a korunku a pozorovali ty dostihy.V pohodě jsme v 6.45 došli na Hostýn,ale o nějakém společenství nelze hovořit.V Prosenicích jsme byli ve 24.00 a modlitba končila-MĚLI JSME ZDE BÝT VE 24.00!Příští rok půjdeme znovu,ale je mi jasné,že se nenechám honit nezkušenou mládeží a budeme se ženou ,anděli Strážnými a Ježíšem spolu sami.Vít.
Napsal: hjluk@email.cz
Dne: 28.01.2013 , 20:09 hod

Text zprávy:

Dotaz: Bude letos pořádaná pěší pouť ze Sv. Kopečka na Sv. Hostýn pod názvem "Železný poutník" + další informace třeba odkaz. Děkuji za odpověď
Napsal: radek.chloupek@seznam.cz
Dne: 23.09.2012 , 21:13 hod

Text zprávy:

Sbírám knihy které patří do kategorie - proroctví katolických světců a mystiků. Podívejte se na moje web stránky a to konkrétně na: http://opusbonum.g6.cz/hobby/knihy/knihy.html - jsou tam knihy, které se těžko shánějí po nakladatelství a antikvariátech. Z křesťanských katolických proroků (vizionářů) si mi nejvíce líbí A. K. Emmerichová. Český básník a kněz Jakub Deml vyhlásil A.K. Emmerichovou za svou "největší autoritu po Písmu". A. K. Emmerichová bývá právem označována za novozákonní prorokyni, a její dílo takřka za "páté evangelium".
Napsal: radek.chloupek@seznam.cz
Dne: 23.09.2012 , 21:09 hod

Napsal: info@farnostlouka.cz
Dne: 22.09.2012 , 23:02 hod

Text zprávy:

Copak Josefe, zkoušíš si rejpat nebo píšeš jen takový vlídný úsměvný vtip?

Strana:   1 2 3 4 5   Následující